NOVINKY


ZASE HRAJEME!

Vstupenky na představení Továrna na zázraky je v prodeji! Od 7.11.2021 se na Vás všechny opět těšíme v Divadle pod Palmovkou!

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE ZDE, na WWW.GOOUT.CZ nebo na podkladně Divadla pod Palmovkou

Těšíme se na Vás! 🎩 


Nové online kurzy jsou na E-SHOPU!

Chcete se naučit něco nového? Něco, čím doslova okouzlíte své okolí? Nebo hledáte skvělý dárek nejen pro své dítě, ale i pro dospělého? Zkuste Michalův nový online kurz pro úplné začátečníky.

Kurz je ve dvou variantách. V základní, méně obtížné variantě se naučíte několik základních kouzel s rekvizitami, které máte doma, například mince. K druhému, náročnějšímu kurzu získáte navíc tři bonusová videa + tři rekvizity, se kterými Vás Michal naučí kouzlit. A to není všechno, pokud Vás zajímá víc, koukněte se na náš e-shop


Vážení diváci, je nám to moc líto, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni zrušit všechna plánovaná představení Továrna na zázraky v roce 2020, a to včetně nedělních představení 4. října. Doufali jsme, a udělali všechno pro to, abychom se teď na podzim mohli v Divadle pod Palmovkou znovu potkat. Nestačilo to.

Uvidíme se v lepších časech. Moc Vám děkujeme za Vaši přízeň a budeme se na Vás těšit v roce 2021!
Vstupenky: Pokud jste zakoupili vstupenky přes server Goout.cz, vstupné Vám bude vráceno formou voucheru, který můžete uplatnit jak na představení Továrna na zázraky, tak na kterékoliv jiné akce prodávané na Goout.cz. V případě, že Vám nevyhovuje voucher, e-mailem kontaktujte Divadlo pod Palmovkou (pokladna@divadlopodpalmovkou.cz), které Vám pomůže s vrácením vstupného. 


TOVÁRNA má nový PLAKÁT!

A můžete ho mít i vy! Od dnešního dne je v prodeji na našem e-shopu, stačí kliknout na tlačítko pod textem.

Zakoupit jej můžete také ve foyer divadla před začátkem a po konci představení.

Vstupenky na říjnové termíny jsou již v prodeji.


PŘEDSTAVENÍ  TOVÁRNA NA ZÁZRAKY

OPĚT V PRODEJI!

Od 4. října se na Vás opět těšíme v Divadle pod Palmovkou!ZRUŠENÁ PŘEDSTAVENÍ

Vážení diváci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády České republiky, jsme nuceni zrušit naše představení. Je nám to velice líto, avšak doufáme, že tato situaci brzy pomine a my se vrátíme zpátky. Peníze za vstupenky Vám budou vráceny v místě zakoupení (GOOUT.CZ nebo na pokladně Divadla pod Palmovkou).

Děkujeme za Vaší podporu a přízeň v těchto těžkých časech.

Přejeme všem hlavně pevné zdraví!Přidali jsme ODPOLEDNÍ PŘEDSTAVENÍ!

5. DUBNA v 15:30 HODIN se na Vás budeme těšit opět v Divadle pod Palmovkou! KUPTE SI SVÉ VLASTNÍ KOUZLO

Naučte se trik, kterým okouzlíte každého ve svém okolí! Můžete si ho zakoupit ve foyer divadla nebo na našem E-SHOPU.Děkujeme všem partnerům představení Továrna na zázraky, kteří se podíleli na tom, aby tato show mohla vzniknout!

Děkujeme Jitce Stauder za ušití krásných, originálních obleků a županu do představení, clubu Venuše za jejich finanční podporu, květinářství Naše Kvítí, které vždy dodává čerstvé květiny, Českým drahám za jejich mediální podporu a společnosti RailReklam, která poskytla reklamní plochy.

Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu!


6. ledna 2020 PREMIÉRA 
DĚKUJEME všem, kteří se podíleli na vývoji a fungování představení! Celému týmu i partnerům, bez kterých by se to nepovedlo. Premiéru a I. reprízu už máme za sebou a těšíme se na Vás na dalším představení Továrna na zázraky, které bude v 2. února 2020 od 19 hodin, TAK SI TO NENECHTE UJÍT!
Pokud jste se rozhodli darovat vstupenky na představení Továrna na zázraky, můžete si pod textem stáhnou náš DÁRKOVÝ POUKAZ.