NOVINKY

TOVÁRNA má nový PLAKÁT!

A můžete ho mít i vy! Od dnešního dne je v prodeji na našem e-shopu, stačí kliknout na tlačítko pod textem.

Zakoupit jej můžete také ve foyer divadla před začátkem a po konci představení.

Vstupenky na říjnové termíny jsou již v prodeji.


PŘEDSTAVENÍ  TOVÁRNA NA ZÁZRAKY

OPĚT V PRODEJI!

Od října se na Vás opět těšíme v Divadle pod Palmovkou!ZRUŠENÁ PŘEDSTAVENÍ

Vážení diváci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády České republiky, jsme nuceni zrušit naše představení. Je nám to velice líto, avšak doufáme, že tato situaci brzy pomine a my se vrátíme zpátky. Peníze za vstupenky Vám budou vráceny v místě zakoupení.

Děkujeme za Vaší podporu a přízeň v těchto těžkých časech.

Přejeme všem hlavně pevné zdraví!Přidali jsme ODPOLEDNÍ PŘEDSTAVENÍ!

5. DUBNA v 15:30 HODIN se na Vás budeme těšit opět v Divadle pod Palmovkou! KUPTE SI SVÉ VLASTNÍ KOUZLO

Naučte se trik, kterým okouzlíte každého ve svém okolí! Můžete si ho zakoupit ve foyer divadla nebo na našem E-SHOPU.Děkujeme všem partnerům představení Továrna na zázraky, kteří se podíleli na tom, aby tato show mohla vzniknout!

Děkujeme Jitce Stauder za ušití krásných, originálních obleků a županu do představení, clubu Venuše za jejich finanční podporu, květinářství Naše Kvítí, které vždy dodává čerstvé květiny, Českým drahám za jejich mediální podporu a společnosti RailReklam, která poskytla reklamní plochy.

Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu!


6. ledna 2020 PREMIÉRA 
DĚKUJEME všem, kteří se podíleli na vývoji a fungování představení! Celému týmu i partnerům, bez kterých by se to nepovedlo. Premiéru a I. reprízu už máme za sebou a těšíme se na Vás na dalším představení Továrna na zázraky, které bude v 2. února 2020 od 19 hodin, TAK SI TO NENECHTE UJÍT!
Pokud jste se rozhodli darovat vstupenky na představení Továrna na zázraky, můžete si pod textem stáhnou náš DÁRKOVÝ POUKAZ.