NOVINKY

TOVÁRNA NA ZÁZRAKY

OPEN AIR

od 23.7.2022 


LETNÍ SCÉNA GABRIEL LOCI


ZNOVU HRAJEME!

Vstupenky na představení Továrna na zázraky je v prodeji! 

Od 7.11.2021 se na Vás všechny opět těšíme v Divadle pod Palmovkou!

VSTUPENKY KOUPÍTE na WWW.GOOUT.CZ nebo na pokladně Divadla pod Palmovkou

Těšíme se na Vás! 🎩 


ZRUŠENÁ PŘEDSTAVENÍ

Vážení diváci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády České republiky, jsme nuceni zrušit naše představení. Je nám to velice líto, avšak doufáme, že tato situaci brzy pomine a my se vrátíme zpátky. Peníze za vstupenky Vám budou vráceny v místě zakoupení (GOOUT.CZ nebo na pokladně Divadla pod Palmovkou).

Děkujeme za Vaší podporu a přízeň v těchto těžkých časech.

Přejeme všem hlavně pevné zdraví!Přidali jsme ODPOLEDNÍ PŘEDSTAVENÍ!

5. DUBNA v 15:30 HODIN se na Vás budeme těšit opět v Divadle pod Palmovkou! KUPTE SI SVÉ VLASTNÍ KOUZLO

Naučte se trik, kterým okouzlíte každého ve svém okolí! Můžete si ho zakoupit ve foyer divadla!Děkujeme všem partnerům představení Továrna na zázraky, kteří se podíleli na tom, aby tato show mohla vzniknout!


Děkujeme Jitce Stauder za ušití krásných, originálních obleků a županu do představení, clubu Venuše za jejich finanční podporu, květinářství Naše Kvítí, které vždy dodává čerstvé květiny, Českým drahám za jejich mediální podporu a společnosti RailReklam, která poskytla reklamní plochy.

Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu!


6. ledna 2020 PREMIÉRA 


DĚKUJEME všem, kteří se podíleli na vývoji a fungování představení! Celému týmu i partnerům, bez kterých by se to nepovedlo. Premiéru a I. reprízu už máme za sebou a těšíme se na Vás na dalším představení Továrna na zázraky, které bude v 2. února 2020 od 19 hodin, TAK SI TO NENECHTE UJÍT!