NOVINKY

#ZACHRANTOVARNU na HITHITU

S ohledem na nynější situaci s koronavirem jsme museli zrušit všechna plánovaná představení Továrny na zázraky. Rádi bychom pokračovali dál. Proto jsme udělali kampaň na Hithitu. Koupí voucheru na vstupenky nás podpoříte v tomto těžkém období. V nabídce "odměň" najdete třeba i kouzelnický workshop s Michalem! Za každou podporu a sdílení Vám budeme vděční. Děkujeme.


ZRUŠENÁ PŘEDSTAVENÍ

Vážení diváci, vzhledem k aktuální světové situaci a nařízení vlády České republiky, jsme nuceni zrušit naše představení. Je nám to velice líto, avšak doufáme, že tato situaci brzy pomine a my se vrátíme zpátky. Peníze za vstupenky Vám budou vráceny v místě zakoupení.

Děkujeme za Vaší podporu a přízeň v těchto těžkých časech.

Přejeme všem hlavně pevné zdraví!


ZRUŠENÉ PŘEDSTAVENÍ 8.3.2020

Vážení diváci,

je nám velice líto, ale z důvodu nemoci iluzionisty Michala Nesvedy musíme zrušit nedělní představení Továrna na zázraky 8. 3. od 19 hodin. Peníze za vstupenky zakoupené přes Goout Vám automaticky přijdou v blízké době zpět na účet. Pokud jste své vstupenky zakoupili na pokladně, prosíme, přijďte s nimi na pokladnu a my vám za ně vrátíme peníze hotově, nebo si je můžete vyměnit na jiný termín.
Budeme moc rádi, nezanevřete-li na nás a zakoupíte-li si vstupenky na náhradní termín 5. dubna od 14.30 nebo od 19 hodin. Pro zajištění rezervace nás neváhejte kontaktovat na e-mailu obchodni@podpalmovkou.cz nebo na telefonu 289 011 119. Budeme se snažit Vám zajistit místa na podobných sedadlech, jako jste měli v mít v neděli a vyjdeme Vám ve všem maximálně vstříc.

Děkujeme za pochopení.
Divadlo pod Palmovkou a Michal NesvedaPřidali jsme ODPOLEDNÍ PŘEDSTAVENÍ!

5. DUBNA ve 14:30 HODIN se na Vás budeme těšit opět v Divadle pod Palmovkou! KUPTE SI SVÉ VLASTNÍ KOUZLO

Naučte se trik, kterým okouzlíte každého ve svém okolí! Můžete si ho zakoupit ve foyer divadla nebo na našem E-SHOPU.Děkujeme všem partnerům představení Továrna na zázraky, kteří se podíleli na tom, aby tato show mohla vzniknout!

Děkujeme Jitce Stauder za ušití krásných, originálních obleků a županu do předstvení, clubu Venuše za jejich finanční podporu, květinářství Naše Kvítí, které vždy dodává čerstvé květiny, Českým drahám za jejich mediální podporu a společnosti RailReklam, která poskytla reklamní plochy.

Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu!


6. ledna 2020 PREMIÉRA 
DĚKUJEME všem, kteří se podíleli na vývoji a fungování představení! Celému týmu i partnerům, bez kterých by se to nepovedlo. Premiéru a I. reprízu už máme za sebou a těšíme se na Vás na dalším představení Továrna na zázraky, které bude v 2. února 2020 od 19 hodin, TAK SI TO NENECHTE UJÍT!
Pokud jste se rozhodli darovat vstupenky na představení Továrna na zázraky, můžete si pod textem stáhnou náš DÁRKOVÝ POUKAZ.