O PŘEDSTAVENÍ 


TOVÁRNA NA ZÁZRAKY

premiéra 6. ledna 2020

Továrna na zázraky je (ne)uvěřitelné kouzelnické představení, které si nesmíte nechat ujít! Znovu od 7. listopadu 2021 se můžete těšit na iluzionistickou one-man show mladého českého mentalisty a iluzionisty Michala Nesvedy.

"Dospělí jsme od toho, abychom si plnili své dětské sny!" Tato věta stojí na první stránce knihy, kterou v dětství Michal nalezl. Napsal ji neznámý kouzelník pro svou milovanou vnučku, ta věřila tomu, že když venku padají sněhové vločky, plní se tajné sny. Kniha Mozek, továrna na zázraky slibuje, že čtenáře naučí, jak si ty své splnit.

Michal Nesveda se specializuje na mentalistické experimenty, které oklamou vaši mysl, přesvědčí váš mozek, že ne vše se dá logicky pochopit. Během představení uvidíte také jedno z nejslavnějších čísel proslulého mága Harryho Houdiniho: únik z tisícilitrové nádrže! Mimo to se také dozvíte, jak vybrat výherní čísla do slosování loterie. Na jevišti nebude chybět ani stroj, který vás na okamžik vrátí do dětství. 

Víc už prozradit nemůžeme, víc už musíte vidět sami na vlastní oči!


Rodinné představení, doporučujeme pro děti od 6 let. 


ZNOVU OD SEZÓNY 2023

"Stojí to za to, kvůli tomu umřít?"

"Martin se pokusil přelstít kouzelníka Michala Nesvedu. Uspěl? Podívejte se!"

"Jako první Čech se nechá zavřít spoutaný do nádrže s vodou!"

"Obdivovatel Copperfielda předvedl jako první Čech hazardní kousek!"


RECENZE OD NAŠICH DIVÁKŮ

Bylo to neuvěřitelné, vrátila jsem se zpátky do dětství! Denisa B.

Michal je vtipnej, pohotovej a je radost na něj koukat! Jeho představení je skvělá show, která je dojemná, vtipná a skvěle to šlape, strašně moc jsme si to užili. Top strop!!! Liliana M.

Totálně toooop představení! Skvělej zážitek, totální obdiv Michala! Slavomír Ž.

Naprostej mazec, chci jít znovu a pak ještě tak desetkrát :) Radek Č.

Michalovo představení bylo super, moc jsme si ho celá rodina užili! Marie K.

Jsme moc rádi, že jsme na představení šli, bylo to krásné. Darina O.

Neskutečná show, jsem rád, že jsem jí viděl. Doufám, že to Michal po covidu zase rozjede, protože to stojí za to. Libor M.

To s tou nádrží! To bylo neuvěřitelný! Ludmila S.

Když Michala zamkli do té nádrže, tak jsem měla málem infarkt. Celou dobu jsem byla jak na trní. Celá show byla krásná, klobouk dolů! Adéla H.