O PŘEDSTAVENÍ 

Továrna na zázraky
Dotkni se nekonečna!

Továrna na zázraky je originální kouzelnické představení, které si nenechte ujít! Už na začátku roku 2020, přesněji 6. ledna, se můžete těšit na premiéru nového programu mladého českého mentalisty a iluzionisty Michala Nesvedy.

"Dospělí jsme od toho, abychom si plnili své dětské sny!" Tato věta stojí na první stránce knihy, kterou v dětství Michal nalezl. Napsal ji neznámý kouzelník pro svou milovanou vnučku, která věřila tomu, že když venku padají sněhové vločky, plní se tajné sny. Kniha Mozek, továrna na zázraky slibuje, že čtenáře naučí, jak si ty své splnit.

Michal Nesveda se specializuje na mentalistické experimenty, které oklamou vaši mysl, přesvědčí váš mozek, že ne vše se dá logicky pochopit. Během vystoupení uvidíte také jedno z nejslavnějších čísel proslulého mága Harryho Houdiniho: únik z tisícilitrové nádrže! Mimo to se také dozvíte, jak vybrat výherní čísla do slosování sportky. Na jevišti nebude chybět ani stroj, který vás na okamžik vrátí do dětství, a to stále není všechno. Jako jediní vám totiž už nyní můžeme slíbit, že 6. ledna 2020 bude jistojistě sněžit.

Víc už prozradit nemůžeme, víc už musíte vidět sami na vlastní oči!"Český Houdini předvedl slavné kouzelnické číslo. Dokázal se vyprostit z vodní pasti!"

"Martin se pokusil přelstít kouzelníka Michala Nesvedu. Uspěl? Podívejte se!"

"Jako první Čech se nechá zavřít spoutaný do nádrže s vodou!"

"Obdivovatel Copperfielda předvedl jako první Čech hazardní kousek!"


DĚKUJEME PARTNERŮM PŘEDSTAVENÍ